"Kážeme vodu, pijeme víno"

Jakou představu o parkování mají představitelé MMKV a kdo takové podmínky vytváří?

Zatímco do minulého roku dostávali rezidenti (obyvatelé s trvalým pobytem a podnikatelé se sídlem firmy) povolení k parkování zdarma, nyní již jsou parkovací karty (bez záruky volného místa) za poplatek 480,- Kč, přitom lokality s omezením parkování byly rozšířeny z VLÚ a OSÚ i na Čerťák atd. Evidentní diskriminace vůči obyvatelům jiných částí města.

Avšak zaměstnanci a funkcionáři Magistrátu města Karlovy Vary si udělali bezplatné parkoviště na hřišti školy a další v lese, na cestě, jež je již součástí lázeňských procházek, v CHKO Slavkovský les a na hranici VLÚ

Nevadí ani ten fakt, že vjezd na nádvoří školy je pod zákazem vjezdu. Předpokládáme i, že zaměstnanci Magistrátu města nejsou dopravní obsluhou, která je z tohoto zákazu vyňata. Nemusíme ani podotýkat, že před MM K. Vary a školou Dukelských hrdinů je velkokapacitní parkoviště, kde se platí 1.150,- Kč/měsíc (cca 38,-Kč/denně) a je volné !!!

Úžasný příklad toho, jak si Magistrát města Karlovy Vary představuje užívání parkovacích domů P1 a P2 navržených v ověřovací studii IDT, jako náhrada za zrušení cca 280 (?) parkovacích míst ve Varšavské, Horově  a u Tržnice. 

 

Sestavil: Ing. Václav Benedikt

Zdroj:  MMKV, soukromý obrazový archiv

Nemáte oprávnění publikovat komentáře. Přihlašte se prosím.

Komentáře  

0 profile
2018-10-31 17:13
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

https://www.armysaints.com/images/photos/362/494/7eff774adfb01c8b1625156d.jpg