referendum kolonáda

A je to tu. Vrcholí naše snahy vrátit městu jeho plnohodnotnou dominantu. Zároveň můžeme zabránit vyhazování veřejných prostředků nesmyslnou opravou dnešní vřídelní kolonády, která je v havarijním stavu a rekonstrukcí jen odložíme její nutnou demolici o cca 10-15 let. Ano, taková by měla být její životnost po rekonstrukci za X desítek milionů korun. Zabránili bychom i historickému paradoxu. Tím se může stát výstavba nového "současného" objektu.

Dle zkušenosti z terénu přes 80% občanů města Karlovy Vary volí obnovu historické budovy vřídelní kolonády a říkají NE nesmyslným opravám té současné. Připojte se k nim. Navštivte jakékoli z podpisových míst, kde naleznete dostatečné množství petičních archů. Podpisem podpoříte konání referenda, kde si my, občané města sami vybereme, jakou kolonádu v Karlových Varech chceme mít. Petici mohou podpořit jen občané Karlových Var starší 18ti let. Ve spodní části tohoto článku naleznete odkaz pro stažení petičního archu. Nejvíce nám pomůžete, pokud seženete více, než jen Váš podpis. Neváhejte nás kontaktovat, podaří-li se Vám jakýkoli podpis sehnat. Naše cesta je složitější než je tomu u rozhodnutí na MMKV. My ke konání referenda potřebuje cca 4tis podpisů občanů města Karlovy Vary a při konání referenda alespoň 50% účast. Proto směrujeme naše snahy pro konání referenda paralelně s letošními volbami do poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Změňme slova v činy

Od mnohých obyvatel města slyším povzdechy nad tím, jak se celé 20. století ke Karlovým Varům přistupovalo a jak by to bylo krásné, kdyby...dnes děláme z kdyby skutečnost. Dnes my, varáci, přímo ovlivňujeme podobu města a pokud se nikomu z vedení města po roce 1989 nepodařilo obnovit nic ze zašlé slávy tohoto nejkrásnějšího lázeňského města na světě, kdo jiný, než jeho občan, musí říci "chci to jinak!!!"

https://www.ulozto.cz/!sNCQLBXOaSJJ/peticni-arch-referendum-kolonada-superdefinitivni-pdf

Autor: Ing. Václav Benedikt

Obrazový doprovod: Soukromý archiv

Nemáte oprávnění publikovat komentáře. Přihlašte se prosím.