Hlavní témata

Jakže to tedy je?

20. leden 2018

Bylo referendum a nebo nebylo? Občané města mají za to, že ano, primátor, že ne. Kola magistrátu se točí směrem k betonu. A aby ne. Jak prosté je nic nevytvořit a ostatním podrážet nohy. Kamarádi, ničeho se nebojte, zakázky na průzkumy, studie, návody a pohádky na výjimku bez výběrka budou. Alespoň do podzimu. Hangár nám už také dlouho nic nevyprojektoval, IDT se jim tak povedlo, Rolavu nám hezky vymalovali, tak šup ještě miliony do rozpočtu na KV City Centrum, s.r.óčka zřízená městem, opravy KV Arény, to hodíme duplicitně, možná ještě nějakej ten most za miliardu stihneme opravit a pak už jen zatopit v kamnech a pořídit skartovačku. I když jeden projekt by se dal ještě udělat. Co takhle návrh na přestavbu centra. Nápadů má pan primátor hodně. Byty do Císařských lázní třeba umí.

Zobrazit článek

Vary Sobě

Fórum karlovarských občanů a odborné veřejnosti v otevřeném dialogu s těmi, kdo rozhodují, plánují a mění tvář města Karlovy Vary. Alternativní názory, projekty a zamyšlení nad současným děním a rozvojem jednoho z nejkrásnějších měst na světě.

Občané Karlovarska. Vám adresujeme fórum VarySobě. Žijeme v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Žijeme tu trvale, dojíždíme sem a nebo město a jeho okolí jen navštěvujeme. Záleží nám na tom, jak se bude k městu Karlovy Vary a jeho okolí přistupovat. Největší problém spatřujeme v tom, že informace o dění a plánech jsou velmi omezené . Zde dáváme prostor pro sdílení maximálního množství poznatků k tématům, které Karlovarskem hýbou. Není nám lhostejný přístup k historickým a přírodním hodnotám, které jsou zde tak ojedinělé. Chceme navrátit Varům jejich "zlatý věk", hodnotné a jedinečné děje, prostory a hmoty udržovat a pozvedávat. Nové a rozvíjející se věci tvořit odpovědně k prostředí a k budoucnosti.